KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16353199
nr 1635 3199
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -76, Gårdfarihandlare, 48x71 cm, yttermått inklusive ram: 57x80 cm
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
måndag 12 augusti 2024
kl 19:22:27